Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (kleur aluminiumkleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. De draagkracht is 110 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 100 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, kogellager, S-2303, 25mm asgat
€65,34 (€54,00 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW794787 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









