Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (grijs) en het loopvlak is van luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte bedraagt 75 mm bij een asgat van 25 mm. De draagkracht is 110 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 100 kg, Wielen 260 mm, Steekwagenwielen, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 4PR, kogellager, S-2301, 25mm asgat
€62,99 (€52,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW776412 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2301 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









