Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (aluminiumkleur van kleur) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 70 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 2PR, kogellager, V-6605, 20mm asgat
€57,28 (€47,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW841335 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











