Dit is een los wiel gemaakt van staal. De velg is gemaakt van staal (kleur aluminiumkleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 110 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Narubb.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 2PR, kogellager, S-2303, 25mm asgat
€56,64 (€46,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW895664 |
| Merk | Narubb |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









