Dit is een los wiel van staal. De velg is gemaakt van staal (kleur verzinkt) en het loopvlak is van rubber (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 37 millimeter. De naaflengte is 52 millimeter en het asgat heeft een diameter van 15 millimeter. Het draagvermogen is 100 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen wiel, 125mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€9,62 (€7,95 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW994708 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 52 mm |
| Breedte wiel | 37 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |








