Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 108 mm. De velg is gemaakt van Ditherm (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van Ditherm (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 35 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 8.2 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kleine bokwieltjes, Bokwielen 150 kg, Bokwielen 80 mm, Bokwiel. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 80mm diameter, Ditherm loopvlak, glijlager, 108mm bouwhoogte
€31,77 (€26,26 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW981749 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 8.2 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Ditherm |
| Materiaal loopvlak | Ditherm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 80x60 / Ø9x16mm |
| Verwante producten |










