Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 95 mm. Het materiaal van het wiel is PA (naturel). De diameter van het wiel is 65 mm en de breedte 50 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 500 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kleine bokwieltjes, Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 65 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 65mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 95mm bouwhoogte
€16,81 (€13,89 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW113548 |
| Maximum draagkracht | 500 Kg |
| Diameter wiel | 65 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6202Z |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 95 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |









