Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte is 70 millimeter. Het materiaal van het wiel is PP (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 50 millimeter en de breedte 19 millimeter. De naaflengte is 23.0 millimeter en het asgat heeft een diameter van 8.2 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 50 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine bokwieltjes, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 50 mm, Bokwiel. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 50mm diameter, PP loopvlak, glijlager, 70mm bouwhoogte
€6,10 (€5,04 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW117661 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Naaflengte | 23.0 mm |
| Breedte wiel | 19 mm |
| Diameter asgat | 8.2 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 70 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 60x60 / 47,65x47,65 / 38,17x38,17 / Ø6,3-13 |








