Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 310 millimeter. De velg is gemaakt van kunststof (kleur rood) en het loopvlak is van luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 110 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, 310mm bouwhoogte
€48,09 (€39,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW101291 |
| Maximum draagkracht | 110 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |
















