Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte bedraagt 340 millimeter. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 224 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager, 340mm bouwhoogte
€127,05 (€105,00 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW635723 |
| Maximum draagkracht | 224 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 340 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 150x150 / 125x125 / Ø11 |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |







