Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 300 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 250 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 950 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 300mm bouwhoogte
€97,60 (€80,66 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW498266 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 300 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø12,5x16 |
| Verwante producten |










