Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 235 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 235mm bouwhoogte
€46,95 (€38,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW982460 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / 11 |
| Verwante producten |











