Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 228 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 175 mm en een breedte van 40 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 450 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 300 kg, Bokwielen 175 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Bokwiel. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 228mm bouwhoogte
€126,12 (€104,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW195876 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 228 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |






