Dit is een stalen bokwiel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 195 mm. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 50 mm. De draagkracht is 700 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 195mm bouwhoogte
€56,10 (€46,36 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW586421 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









