Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 156 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 36 millimeter. Het draagvermogen is 200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 156mm bouwhoogte
€25,18 (€20,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW658098 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 156 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x80 / 76/ 80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |









