Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 121 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7015 leigrijs). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 25 mm. De naaflengte bedraagt 29 mm bij een asgat van 8 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 70 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Bokwielen 50 kg, Bokwielen 100 mm, Bokwiel. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, 121mm bouwhoogte
€13,42 (€11,09 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW725090 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 29 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Diameter asgat | 8 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 121 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 60x60 / 47,65x47,65 / 38,17x38,17 / Ø6,3-12 |
| Verwante producten |









