Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 128 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. Het draagvermogen is 70 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, rubber loopvlak, rollager, 128mm bouwhoogte
€13,42 (€11,09 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW380304 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











