Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 128 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. De draagkracht is 150 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 150 kg, Bokwielen 100 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 128mm bouwhoogte
€23,07 (€19,07 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW348815 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











