Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 108 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12.5 mm. Het draagvermogen is 50 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Rubberen wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 80 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 80mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€38,55 (€31,86 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW756356 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12.5 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |











