Dit is een zwenkwiel van rvs. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 108 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 30 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 120 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine zwenkwieltjes, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 80 mm, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 80mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€41,08 (€33,95 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW829002 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6201 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |










