Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 240 mm. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 205 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 200 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 200 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 200mm diameter, rubber loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€77,19 (€63,79 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW418730 |
| Maximum draagkracht | 205 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Uitslag | 48 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |













