Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 235 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. De draagkracht is 300 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
Rvs zwenkwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS
€117,27 (€96,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW797863 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 16 |
| Verwante producten |











