Dit is een zwenkwiel van rvs. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 197 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 135 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 160mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€50,08 (€41,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW905814 |
| Maximum draagkracht | 135 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 197 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |













