Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 192 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 40 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kilo. De lagering bestaat uit een rollager RVS.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS
€67,28 (€55,60 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW498937 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 16 |









