Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 192 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte is 60 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 300 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€65,76 (€54,35 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW401207 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |














