Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 192 mm. Het materiaal van het wiel is PP (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 300 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PP loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€88,06 (€72,78 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW864994 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |













