Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 155 mm. Het materiaal van de velg is PP (naturel van kleur) en van het loopvlak PP (kleur naturel). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 34 mm. De naaflengte bedraagt 48 mm bij een asgat van 15.2 mm. Het draagvermogen is 130 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, glijlager
€29,84 (€24,66 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW466119 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 15.2 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12 |
| Verwante producten |











