Dit is een zwenkwiel van rvs. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 127 millimeter. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: RVS zwenkwielen, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS
€33,96 (€28,07 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW182115 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












