Dit is een rvs zwenkwiel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 127 mm. Het hele wiel is gemaakt van PP (kleur naturel). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 35 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 130 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 100mm diameter, PP loopvlak, rollager RVS
€34,68 (€28,66 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW841916 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |












