Dit is een bokwiel met een rvs gaffel. De bouwhoogte bedraagt 108 mm. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 35 mm. De naaflengte is 39 mm en het asgat heeft een diameter van 20.1 mm. Het draagvermogen is 50 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine bokwieltjes, Rubberen wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 80 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 80mm diameter, rubber loopvlak, rollager RVS, 108mm bouwhoogte
€30,42 (€25,14 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW935042 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 20.1 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |










