Dit is een bokwiel met een gaffel van rvs. De bouwhoogte is 197 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 48 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 350 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
Rvs bokwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager RVS, 197mm bouwhoogte
€85,37 (€70,55 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW941233 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 197 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x80 / Ø11-16 |
| Verwante producten |









