Dit is een bokwiel van rvs. Het wiel heeft een bouwhoogte van 154 millimeter. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 15 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kg. De lagering bestaat uit een rollager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS, 154mm bouwhoogte
€38,26 (€31,62 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW905660 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |












