Dit is een rvs bokwiel. De bouwhoogte is 154 millimeter. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS, 154mm bouwhoogte
€52,53 (€43,41 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW793730 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |









