Dit is een los wiel van het materiaal PA. Het hele wiel is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 75 millimeter en een breedte van 23 millimeter. De naaflengte bedraagt 27 millimeter bij een asgat van 10 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 70 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Steinco.
PP wiel, 80mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€4,96 (€4,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW459617 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |










