Dit is een los wiel van het materiaal PP. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 46 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 300 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS.
PP wiel, 200mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS
€56,18 (€46,43 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW773210 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Passende asbussen |











