Dit is een los wiel van het materiaal PP. De velg is gemaakt van PP (zwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20.5 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Roestvrije wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 100 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Wiel.
Afvalcontainerwiel PP, 200mm diameter, rubber loopvlak, glijlager
€11,54 (€9,54 excl. BTW)
Dit is een afvalcontainerwiel dat past op de standaard kliko’s afvalcontainers, die ook wel bekend staan als de groene container en de grijze container voor huishoudelijk afval. De oude wielen zijn eenvoudig te verwijderen, waarna de nieuwe wielen voor container gemonteerd kunnen worden.
| Artikelnummer | LW230453 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 21 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |






