Dit is een los wiel gemaakt van PP. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 46 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 160 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS.
PP wiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS
€39,70 (€32,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW662594 |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Passende asbussen |











