Dit is een los wiel van het materiaal PP. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 46 millimeter. De naaflengte is 65 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het draagvermogen is 160 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
PP wiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS
€42,46 (€35,09 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW156517 |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 65 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |






