Dit is een los wiel van het materiaal PP. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 46 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het draagvermogen is 160 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
PP wiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€24,71 (€20,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW995980 |
| Maximum draagkracht | 160 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Passende asbussen |











