Dit is een los wiel van PP. Het hele wiel is gemaakt van PP (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 34 mm. De naaflengte bedraagt 44 mm bij een asgat van 15 mm. Het draagvermogen is 200 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Kunststof wielen, Roestvrije wielen, Wielen 125 mm, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
PP wiel, 125mm diameter, PP loopvlak, glijlager
€6,10 (€5,04 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW979377 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 44 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Passende asbussen |











