Dit is een los wiel gemaakt van PP. Het materiaal van de velg is PP (kleur naturel) en van het loopvlak PP (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. De draagkracht is 150 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 100 mm, Wielen 150 kg, Transportwielen, Wiel.
PP wiel, 100mm diameter, PP loopvlak, rollager
€10,02 (€8,28 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW714203 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 12 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Passende asbussen |










