Dit is een los wiel van het materiaal PA. De velg is gemaakt van PA (RAL 7021 zwartgrijs) en het loopvlak is van PU (RAL 1007 narcissengeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 46 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 550 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
PA wiel, 160mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€42,11 (€34,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW678387 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Passende asbussen |











