Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 75 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het draagvermogen is 700 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 500 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 85mm diameter, 75mm breed, 700kg draagvermogen
€27,76 (€22,94 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR603719 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 75 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






