Dit is een los palletwagenwiel van PA. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PA (naturel). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 375 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 250 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 85mm diameter, 40mm breed, 375kg draagvermogen
€23,43 (€19,36 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR630241 |
| Maximum draagkracht | 375 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6004 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






