Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 85 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 100 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 950 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 85mm diameter, 100mm breed, 950kg draagvermogen
€30,10 (€24,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR685368 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






