Dit is een los palletwagenwiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte bedraagt 100 millimeter bij een asgat van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 950 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 85mm diameter, 100mm breed, 950kg draagvermogen
€30,71 (€25,38 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR626688 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






