Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 85 millimeter en de breedte 100 millimeter. De naaflengte is 100 millimeter en het asgat heeft een diameter van 17 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 950 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Palletwagenwielen 85 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 85mm diameter, 100mm breed, 950kg draagvermogen
€35,16 (€29,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR120611 |
| Maximum draagkracht | 950 Kg |
| Diameter wiel | 85 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 17 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6303 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






