Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). De diameter van het wiel is 82 millimeter en de breedte 90 millimeter. De naaflengte bedraagt 90 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 775 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 90mm breed, 775kg draagvermogen
€27,38 (€22,63 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR886062 |
| Maximum draagkracht | 775 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






