Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. Het materiaal van het wiel is PA (naturel). De diameter van het wiel is 82 mm en de breedte 90 mm. De naaflengte bedraagt 90 mm bij een asgat van 25 mm. Het draagvermogen is 775 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Palletwagenwielen 82 mm, Palletwagenwielen 750 kg, Palletwagenwiel.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 90mm breed, 775kg draagvermogen
€28,08 (€23,21 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR827383 |
| Maximum draagkracht | 775 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






