Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 82 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte is 100 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het draagvermogen is 900 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 100mm breed, RVS kogellager, 900kg draagvermogen
€39,97 (€33,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR547944 |
| Maximum draagkracht | 900 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |






